UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

DORADZTWO

Usługi świadczonego przez nas doradztwa kierujemy do osób, które potrzebują pomocy w zakresie interpretacji oraz wdrażania zmieniających się przepisów związanych z prowadzeniem firmy.

01.OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Wprowadzane nowe rozwiązania w prawie podatkowym pozwalają przedsiębiorcom wiele zaoszczędzić. Nasi specjaliści mogą Państwu wybrać rozwiązania w zakresie optymalizacji podatkowej.

03. ZMIANA PKD SPÓŁKI

Właściwy wybór kodów PKD wpływa na funkcjonowanie podmiotu na rynku. Oferujemy pomoc w wyborze kodów PKD dopasowanych do prowadzonej przez Państwa działalności.

02. PRZEKSZTAŁCANIE SPÓŁEK

Jeżeli planują Państwo przeprowadzić procedurę przekształcenia spółki to zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy służą wiedzą oraz doświadczeniem.

04. INTERPRETACJE PODATKOWE

W związku z ciągle zmieniającym się prawem podatkowym oferujemy pomoc w zakresie interpretacji prawa podatkowego. Nasi specjaliści pomogą Państwu dokładnie zrozumieć przepisy.