UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

ZŁÓŻ SPRAWOZDANIE FINANSOWE DO 17.10.2022r.

Sporządzamy roczne sprawozdania finansowe z działalności w formie elektronicznej XML.
Pomagamy Klientom również w ich podpisaniu i złożeniu w KRS.

KSIĘGOWOŚĆ

Oferujemy szeroki zakres usług księgowych dla właścicieli spółek z całej Polski. Świadczymy usługi również przez Internet, co pozwala wywiązywać się z obowiązków księgowych bez wychodzenia z domu.

01.KSIĘGOWOŚĆ PEŁNA od 595 zł

Oferujemy pomoc w prowadzeniu księgowości pełnej dla właścicieli firm, którzy stawiają na bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. W imieniu Klienta dopełnimy niezbędnych formalności.

03.KSIĘGOWOŚĆ UPROSZCZONA od 385 zł

Swoją ofertę kierujemy również do przedsiębiorców, którzy zobowiązani sa do wypełniania obowiązków w ramach uproszczonej formy księgowości. Oferujemy pomoc specjalistów księgowych.

02. KADRY I PŁACE

Oferujemy pomoc kadrowo-płacową dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie Państwo bezpieczeństwo pracowników, którzy mają fundamentalne znaczenie w funkcjonowaniu firmy.

04. UZYSKIWANIE ZAŚWIADCZEŃ

Jeżeli są Państwo zobligowani do uzyskania zaświadczenia z Urzędu (KRS, US) to oferujemy swoją pomoc. Nasi specjaliści uzyskają odpowiednie wnioski oraz zaświadczenia z właściwych urzędów w sposób bezpieczny.

Elastyczny cennik usług księgowych uzależniony od ilości dokumentów księgowych generowanych w danym miesiącu.