UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

OBSŁUGA PRAWNA

Właściciele spółek często mają wątpliwości podczas zarządzania podmiotem. Oferujemy pełną obsługę prawną dla właścicieli spółek w Warszawie oraz zdalnie dla Klientów z całej Polski.

01. PRAWO SPÓŁEK

Dla wszystkich właścicieli spółek przygotowaliśmy ofertę, która obejmuje usługi w zakresie tworzenia oraz funkcjonowania spółek na rynku.

03. PRAWO GOSPODARCZE

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania, negocjowania i opiniowania umów handlowych dla spółek z całej Polski, których właściciele stawiają na bezpieczeństwo.

02. PRAWO UPADŁOŚCIOWE

Swoją ofertę kierujemy do właścicieli spółek, którzy mają problem z prowadzoną spółką. Oferujemy pomoc doświadczonego prawnika w zakresie prawa upadłościowego.

04. PODZIAŁ SPÓŁEK

Nasze biuro oferuje profesjonalną pomoc dla właścicieli spółek, którzy są zainteresowani podziałem spółki. Nasz specjalista świadczy profesjonalną pomoc.