UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

REJESTRACJA SPÓŁKI WARSZAWA

Oferujemy założenie m.in. spółek i JDG dla branży kosmetycznej, handlowej, fotowoltaiki, hotelarskiej, budowlanej i wielu innych!

Założenie spółki z udziałem notariusza

Rejestracja spółki w Warszawie z udziałem notariusza jest rozwiązaniem dla osób, które nie chcą przez Internet dopełniać formalności. Założenie spółki z udziałem notariusza wymaga wizyty w kancelarii notarialnej, w której podpisywana jest odpowiednia umowa spółki. 

Umowa spółki z o.o. może zostać dowolnie ukształtowana. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że na zasadach zapisanych w umowie będzie opierać się późniejsze funkcjonowanie podmiotu na rynku.

Założenie spółki w Warszawie jest wygodną opcją dla osób, które chcą prowadzić swój biznes w oparciu o aktualne przepisy prawne.

Pomoc w rejestracji spółki w Warszawie może okazać się niezbędna dla osób, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat przepisów prawnych w zakresie zakładania własnej działalności gospodarczej.

Specjaliści naszego biura oferują kompleksową pomoc w zakresie rejestracji spółki z o.o. w Warszawie.

Oferta rejestracji spółki z o.o. została przygotowana tak, aby odciążyć przyszłego przedsiębiorcę od formalności rejestracyjnych.

Założenie spółki za pośrednictwem S24

Założenie spółki za pośrednictwem S24 to wygodna opcja dla osób, które chcą pominąć “papierkową robotę” podczas zakładania spółki z o.o.

Rejestracja spółki przez Internet pozwala szybko i sprawnie dopełnić wszelkich spraw związanych z procedurą założenia własnej działalności. 

W przypadku założenia spółki w S24 nie jest wymagane dochowania formy aktu notarialnego. Wspólnicy zobowiązani są do posiadania podpisu elektronicznego, który umożliwi podpisanie dokumentów w systemie S24.

Wniosek o rejestrację spółki przez Internet rozpatrywany jest w okresie jednego dnia od momentu wpływu do sądu.

Nasze biuro specjalizuje się w rejestracji spółki w S24. Założenie spółki w Warszawie świadczymy również dla pozostałych miast. Pozwala na to obsługa zdalna oraz dopełnienie wszystkich obowiązków przez Internet.

Pomagamy Klientom w rejestracji spółki z o.o. online, czyli za pośrednictwem systemu S24.

Oferujemy solidne wsparcie dla przyszłych przedsiębiorców.

Założenie spółki dla cudzoziemca

Oferujemy pomoc w rejestracji spółki dla obcokrajowców. Zapewniamy doradztwo związane z wyborem najbardziej odpowiedniej formy prawnej, wyjaśniamy jak przebiega procedura zakładania spółki przez cudzoziemca w PolscePrzeprowadzamy procedurę w imieniu klienta.

Do skorzystania z oferty zachęcamy obywateli Ukrainy, którzy chcą rozpocząć prowadzenie biznesu w Polsce, ale również  pozostałych obcokrajowców.
Wycena usługi uzależniona od formy prawnej, sposobu rejestracji i zakresu wykonywanych usług.

Pytania związane z procedurą rejestracji spółki

Do osób, które chcą w szybki i sprawny sposób przeprowadzić procedurę rejestracji spółki z o.o. kierujemy założenie spółki w S24, czyli za pośrednictwem Internetu.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona przez jedną lub więcej osób fizycznych lub prawnych, bądź jednostek organizacyjnych bez osobowości prawnych. Warto zwrócić uwagę na to, że spółka z o.o. nie może zostać założona przez inną jednoosobową spółkę z o.o.

Wyceny usługi jaką jest rejestracja spółki w Warszawie dokonujemy po zapoznaniu się z wymaganiami oraz oczekiwaniami klienta. Staramy się indywidualnie dopasować oraz wycenić usługę.

Założenie spółki przez Internet, czyli w systemie S24 wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku rejestracji spółki w sposób tradycyjny. Z pewnością w przypadku rejestracji spółki w S24 odpadają koszty związane z notariuszem oraz wizytą w kancelarii notarialnej.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy, możemy zagwarantować, że złożone przez nas dokumenty zostaną rozpatrzone pozytywnie. Jeśli jednak wniosek zostanie złożony samodzielnie, a klient otrzyma jego zwrot lub wezwanie do uzupełnienia braków formalnych, nasi eksperci mogą pomóc. Zapewniamy pomoc w uzupełnieniu braków lub poprawie ewentualnych błędów, a w razie konieczności pomagamy ponownie złożyć wniosek o rejestrację podmiotu i odzyskać środki stanowiące opłatę od poprzedniego wniosku.