UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

ZAWIESZENIE SPÓŁKI WARSZAWA

Jeżeli są Państwo zobowiązani do przeprowadzenia procedury zawieszenia spółki to zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów, którzy zajmą się od początku do końca całym procesem. Oferujemy pomoc w zawieszeniu spółki.

01.PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

W imieniu Klienta zajmiemy się przygotowanie właściwej dokumentacji, która zgodnie z przepisami prawa umożliwi przeprowadzenie procedury zawieszenia podmiotu.

03. WYREJESTROWANIE PRACOWNIKÓW

Specjaliści naszego biura zajmą się obowiązkiem wyrejestrowania pracowników z ZUS. Pozwoli to bezpiecznie dopełnić obowiązków związanych z zatrudnionymi prawcownikami.

02. ZŁOŻENIE WNIOSKÓW

W ramach kolejnego etapu złożymy wnioski oraz dokumenty do właściwych urzędów i instytucji. Cała procedura zostanie przeprowadzona w oparciu o aktualne przepisy prawa.

04. UREGULOWANIE SPRAW W ZUS

Dopełnienie obowiązków z ZUS jest niezbędną procedurą w zakresie zawieszenia podmiotu. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy sprawnie zajmą się wszystkimi formalnościami.