UWAGA
Skorzystaj z naszej oferty rejestracji spółki z o.o. lub aktualizacji danych w KRS i OMIŃ NOWY ŁAD! Z nami nie zapłacisz składki zdrowotnej w wysokości 9%, obowiązującej od 01.2022. NAPISZ DO NAS I DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ!

ZMIANY W KRS

Aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym jest obowiązkiem właścicieli spółek. Oferujemy pomoc aktualizacji danych w KRS w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

01.WYPEŁNIANIE FORMULARZY

Nasi specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w zakresie załatwiania spraw w KRS oferujemy pomoc w wypełnieniu formularzy i wniosków, które należy złożyć w KRS.

03. AKTUALIZACJA ZMIAN KRS

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu aktualizacji danych spółki w KRS. Pomożemy w bezpieczny sposób dopełnić obowiązków jakie spoczywają na wszystkich właścicielach spółek na rynku.

02. ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW

Po wypełnieniu dokumentów oferujemy również pomoc w złożeniu dokumentów w KRS. Dodatkowo oferujemy również uzyskanie zaświadczeń z Krajowego Rejestru Sądowego.

04. MONITOROWANIE PROCEDUR

Nasza pomoc opiera się na kompleksowym wsparciu przedsiębiorców na każdym etapie przeprowadzanych spraw w KRS. Specjaliści zajmą się również monitorowanie postępu procedur.

Oferujemy dokonanie zmian KRS m.in. w spółkach z o.o., spółkach jawnych, prostych spółka akcyjnych.

Przygotowanie tekstu jednolitego umowy spółki pomoc

Tekst jednolity umowy spółki należy sporządzić w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa. Oferujemy pomoc w dopełnieniu obowiązku przygotowania i złożenia tekstu jednolitego umowy spółki w KRS.

Decydując się na naszą pomoc w aktualizacji danych spółki w KRS mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie oraz dopełnienie niezbędnych formalności aktualizacyjnych (np. zmiana siedziby spółki, zmiana adresu spółki, zmiana danych wspólników, zmiana nazwy spółki itp.). Zapraszamy:  biuro@rejestracjaspolki.warszawa.pl