ZMIANY W KRS

Aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym jest obowiązkiem właścicieli spółek. Oferujemy pomoc aktualizacji danych w KRS w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

01.WYPEŁNIANIE FORMULARZY

Nasi specjaliści posiadający ogromne doświadczenie w zakresie załatwiania spraw w KRS oferujemy pomoc w wypełnieniu formularzy i wniosków, które należy złożyć w KRS.

03. AKTUALIZACJA ZMIAN

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu aktualizacji danych spółki w KRS. Pomożemy w bezpieczny sposób dopełnić obowiązków jakie spoczywają na wszystkich właścicielach spółek na rynku.

02. ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW

Po wypełnieniu dokumentów oferujemy również pomoc w złożeniu dokumentów w KRS. Dodatkowo oferujemy również uzyskanie zaświadczeń z Krajowego Rejestru Sądowego.

04. MONITOROWANIE PROCEDUR

Nasza pomoc opiera się na kompleksowym wsparciu przedsiębiorców na każdym etapie przeprowadzanych spraw w KRS. Specjaliści zajmą się również monitorowanie postępu procedur.

Decydując się na naszą pomoc w aktualizacji danych spółki w KRS mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie oraz dopełnienie niezbędnych formalności aktualizacyjnych (np. zmiana siedziby spółki, zmiana adresu spółki, zmiana danych wspólników, zmiana nazwy spółki itp.).

Zapraszamy:  222050870 | kontakt@rejestracjaspolki.warszawa.pl